PrzyrodaOnline.pl

Tamron SP 150-600 mm f/5-6.3 Di VC USD

Witajcie po długiej przerwie.

Kilka miesięcy temu miała miejsce tajemnicza premiera super teleobiektywu jakim jest: Tamron SP 150-600 mm f/5-6.3 Di VC USD.

Długo się wahałem czy go kupować bo w końcu czy obiektyw o ogniskowej 600mm może kosztować poniżej 5000 zł i oferować dobrą jakość?
Po przeczytaniu kilkunastu stron z opiniami i obejrzeniu jeszcze większej sampli z tego szkła podjąłem decyzję – kupuję.

I oto na początku lutego stałem się posiadaczem tego szkła…

Poniżej link do galerii ze zdjęciami wykonanymi zestawem Nikon D7100 + Tamron 150-600 mm f/5-6.3 Di VC USD.

galeria zdjęć

One Comment to "Tamron SP 150-600 mm f/5-6.3 Di VC USD"

  1. Byłem ciekaw jak się sprawuje ów Tamron z D7100, po Twoich zdjęciach widzę, że znakomicie. Jestem właścicielem takiego samego zestawu. Jestem bardzo zadowolony z efektów, choć jeszcze tak naprawdę nie miałem okazji przestrzelić go w terenie. Tamrona używałem wcześniej z D5100 i również przynosił mi dużo zadowolenia. Co jeszcze mógłbym napisać, super obiektyw ale ssie kurz aż miło :) ja już mam przednią soczewkę do czyszczenia… może sprężarką uda się przedmuchać :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *

  • Forum Fotografia Przyrodnicza

  • Fotografia przyrodnicza – przyrodaonline.pl